O nás
O nás

Vítejte na stránkách mého obchůdku:-)

 

E-shop Mariette-decor nabízí dekorace , které sama navrhuji a také šiji, každý kousek  je vlastně originál. Snažím se u každého druhu dekorace nabídnout co nejširší možnost výběru rozměrů, velikostí, délek , vlastě je to při každé objednávce zakázka přímo na míru. Pokud by přece jen žádný rozměr z nabídky nevyhovoval, neváhejte se na mě obrátit formou zprávy a můžem společně dohodnout individulání zakázku pro Vás:O))

Vzhledem k tomu, že se snažím  vyhovět každému v rozměrech a dekorace jsou šité na míru, preferuji platbu na účet, tj.platbu dopředu do 5 prac.dnů od přijetí objednávky. Je mi to líto, ale stává se, že někteří zákazníci učiní objednávku, já nakoupím materiál , věnuji čas šití a nakonec se balíček vrátí jako nedoručen. Ráda bych šila pro ty kteří sdílí stejné nadšení v tento francouzský, vintage  styl dekorací   doufám  že pochopíte mé jednání, co se týká možnosti platby. Budu moci tak vyhovět  v kratším čase těm, kteří o mé dekorace opravdu stojí:O))

Ráda pomohu s výběrem dekorace , barvy, která by se k vám nejlépe hodila nebo navrnu přímo pro vás, pomohu i se změřením okna atd. tak aby dekorace přesně padla....

Reference a hodnocení: Zatím zde v novém obchůdku nemohu nabídnout hodnocení na mé dekorace, od vás zákazníků, nabízím tedy zatím v  tomto odkazu více jak 390 hodnocení od zákaznic na fleru, kde již cca 6 let nabízím svou práci:

http://www.fler.cz/mariette

hodnocení se nachází v levém sloupečku

 

Děkuji a těším se na Váš nákup, věřím , že kdo ještě lněné tkaniny nezná a odhodlá se je vyzkoušet, najde k nim takové zalíbení jako já....