O nás

b-11

 
Vážení a milí,

vítejte u mě v obchůdku Mariette decor všichni příznivci starých časů, co mají rádi lněné dekorace nejen ve francouzském stylu či Provence. Co bych vám ráda nabídla? Je to mé dlouholeté potěšení a záliba v navrhování a šití  bytových dekorací. Najdete zde  dekorace šité z lněných materiálů, které jsou pro mě krásné a čisté na  pohled a svými vlastnostmi jsou jedinečné.

Když jsem před více jak devíti lety, jak se říká  pověsila svoji dosavadní práci externí účetní na hřebíček. Pustila jsem se do něčeho úplně nového, což bylo doposud mým dlouholetým koníčkem a to šití bytových dekorací. Inspirací mi byly dlouhé procházky s rodinou na dovolených ve Franci po kamenných starobylých obchůdcích, plných nádherných dekorací převážně ze lnu.
 

Nyní u nás doma najdete jen dekorace ze 100% lnu, který mě okouzlil svoji specifickou vůní a kvalitou. Velmi mě těší, že i Vy doma jste si len oblíbili, i když jste se sním třeba doposud nesetkali a píšete mi nádherné zprávy, jak jste unešené a příjemně překvapené z toho přírodního materiálnu, tak jako já.

Každou dekoraci v naší nabídce je možné přizpůsobit Vašim požadavkům. Rádi upravíme rozměry či barevnou kombinaci lnu dle Vašeho přání. Ráda Vám poradím s pořízením Vašeho interiéru. Navrhnu, doporučím kombinaci dekorací z mé nabídky tak, aby tvořili dokonalou harmonii.

Věřím, že se k nám budete rádi vracet ...

Radka Mikovcová

majitelka a zakladatelka obchůdku
 
logo1