Doprava & Platba

b-12 

 

Informace o doručení a způsob platby

 

Zboží, které máme skladem, tj. lněné látky-metráž odesíláme obvykle do 2 pracovních dnů od přijetí objednávky. U dalších produktů v našem e-shopu je uvedena informační doba výroby. Vzhledem k tomu, že o naše výrobky ze lnu je velký zájem, je možné, že se doba výroby mírně prodlouží oproti uváděnou době dostupnosti u produktu. V takovém případě Vás budeme neprodleně informovat o termínu dodání vámi objednaných výrobků.

Všechny produkty, které jsou v nabídce lze upravit na míru, na zakázku dle vašich požadavků. Doba dodání vám bude sdělena spolu s cenovou kalkulací na nový, upravený výrobek.

Výrobky zasíláme přes kurýrní služby Zásilkovny CZ i SK, buď na výdejní místa Zásilkovny CZ, SK a nebo až k vám domů přes tohoto kurýra. Způsob doručení si zvolíte při objednávce. V případě nadrozměrných a příliš těžkých balíků dohodneme způsob doručení i jeho cenu individuálně a převážně zasíláme přes Českou poštu a to i na Slovensko. Také je možné zaslat balík do dalších zemí světa dle Vašich požadavků. Výše poštovného Vám bude předem vypočtena v závislosti na zemi doručení a hmotnosti objednaného zboží.

Způsob platby

 

1. Platba předem
Platbu za zboží je možné realizovat předem na náš bankovní účet, který máme zřízen ve Fio bance.

2. Způsob platby při realizaci větší zakázky na míru, vyšší hodnoty
V případě realizace na míru, úpravy rozměrů větší zakázky, vyšší hodnoty je možné domluvit zálohovou platbu ve výši 70% z celkové ceny výrobku a zbytek před zahájením její realizace.