Upozorňujeme, že v období od 19.6.2024 do 14.7.2024 nebude možné zasílat balíčky. Nicméně stále můžete objednávat a mi se na vás budeme těšit, v plné síle od 15.7.2024, kdy všechny balíčky odešleme:O Poslední balíčky odesíláme ve středu 19.6.2024

Oblíbené produkty

Líbí se vám něco z naší nabídky na první pohled? Přidejte si ho do Oblíbených pruduktů! Do seznamu si můžete přidat jakékoliv poklady z Mariette decor- stačí kliknout na srdíčko u fotky produktu .

Všechny své oblíbené produkty (seznam přání) pak najdete dole v zápatí na úvodní stránce v Informacích pro Vás   pod ikonkou srdíčko ♥ nebo nahoře na začátku menu je také ikonka ♥ Oblíbené produkty.

Až vám  pak třeba někdo z vašich přátel či rodiny bude chtít udělat radost, aspoň půjde najisto, no ne?  Oblíbené produkty můžete využít také k ukládání kousků, které si budete chtít sami pořídit později. Kdykoliv se k nim pak můžete vrátit a začít nakupovat. Už víte o nějakém pokladu, který si místo na  Oblíbené produkty  zaslouží? Tak šup sem s ním označte si jej srdíčkem!

Sdílet svůj seznam můžete, když  zkopírujete odkaz  nebo jednoduše kliknete na tlačítko kopírovat odkaz a můžete ho poslat komu chcete, jednoduché :)