Upozorňujeme, že v období od 19.6.2024 do 14.7.2024 nebude možné zasílat balíčky. Nicméně stále můžete objednávat a mi se na vás budeme těšit, v plné síle od 15.7.2024, kdy všechny balíčky odešleme:O Poslední balíčky odesíláme ve středu 19.6.2024

KOMPLETNÍ VZORNÍK LNU

blog vzorník

 

Napadlo nás, že by se vám hodilo, pro ještě větší komfort při výběru odstínu lnu, kterých máme v nabídce mimochodem již přes 70:O) dát  dohromady  ucelený KOMPLETNÍ VZORNÍK s fotkami a názvy odstínů. Může také pomoci i číselné zobrazení. 

Odkaz na VZORNÍK bude také u každé dekorace, kterou pro vás šijeme a budete si tak moci pohodlně vybrat odstín pro vás ten NEJ. Pro ještě další fotky, detaily odstínu využijte kategorii Lněné látky-metráž - Mariette decor (mariette-decor.cz) stačí ve vyhledávači pak zadat název odstínu. V detailu jednotlivých lněných látek, pak také v dolní části najdete odkaz na SOUVISEJÍCÍ a tam pro inspiraci najdete již hotové lněné dekorace, které pro vás šijeme i na přání.

Počítejte také prosím, že některé odstíny mohou být momentálně vyprodány a sortiment se může časem také měnit. Aktuální nabídku vždy najdete na eshopu v kategorii len v metráži.

Tak tady je:

 Aktuálně, dočasně vyprodány: odstín č.6, č.8

Blog vzorník 1_1

 

Blog vzorník 2

 Aktuálně, dočasně vyprodány: odstín  č.24, č.27

Blog vzorník 3

 Aktuálně, dočasně vyprodány: odstín  č.31, č.36

Blog vzorník 4 (1)

 

Blog vzorník 5

 Aktuálně, dočasně vyprodány: odstín č.48

Blog vzorník 6

 

Blog vzorník 7

 

Blog vzorník 8 (1)

 

Blog vzorník 9

 Aktuálně, dočasně vyprodány: odstín č.72

Blog vzorník 10 (1)