Lněné povlečení SIMPLE COUNTRY LIVING

Lněné povlečení  SIMPLE COUNTRY LIVING  je ušité ze 100% lnu  BLACK /WHITE stripes, je ručně ušito v našem malém  ateliéru. Měkoučké povlečení je jak na povlaku na polštáři i povlaku na peřinu doplněno po straně o bohatý jemný volánek a stylové dřevěné knoflíky české výroby.
Len je praný, vysrážený, měkčený v úpravě stone washed.

Nabízíme v několika rozměrech, ale pokud byste chtěli do vaší ložnice jiné rozměry nebo by se Vám více hodil jiný odstín, neváhejte nás kontaktovat, rádi ušijeme na přání:o) stejně tak doplňkové povlaky na  polštáře(viz.foto) ušijeme dle vašeho přání...

 

Rozměry povlečení+ polštářů navíc
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
3 674 Kč 3 892 Kč 3 559 Kč 3 727 Kč 1 199 Kč 998 Kč od 998 Kč
Ušijeme na zakázku a dodáme do 30 dní (4 ks) Ušijeme na zakázku a dodáme do 30 dní (4 ks) Ušijeme na zakázku a dodáme do 30 dní (4 ks) Ušijeme na zakázku a dodáme do 30 dní (4 ks) Ušijeme na zakázku a dodáme do 30 dní (4 ks) Ušijeme na zakázku a dodáme do 30 dní (4 ks) Zvolte variantu

Na přání je možná i jiná barevná kombinace nebo rozměry, než jaké jsou v nabídce, neváhejte mě kontaktovat, ráda pošlu cenovou nabídku vašeho návrhu. Stačí už jen se do něho zachumlat, věřte, že se vněm spí úžasně!
Mimochodem, žehlit nemusíte pokud se vám nechce. Len má neuvěřitelně krásnou strukturu, která vynikne právě tehdy, když se nežehlí.

Povlečení měkoučké, příjemné na dotek, v létě chladí v zimě hřeje, v interiéru je len nezaměnitelný i svým přirozeným pomačkaným vzhledem. Někteří tvrdí, že se len mačká, “mačká se, ale krásně“.

Lněné povlečení se hodí všude, může být vhodným doplňkem jak pro tradiční interiéry s nádechem venkova, tak i pro interiéry čisté, moderní a minimalisticky pojaté. Lněné tkaniny v interiéru ve spojení s přírodními materiály vytváří soulad a harmonii.

Vlastnosti lnu:

  • přirozeně antibakteriální
  • chrání proti UV záření
  • vhodná pro alergiky (resistentní vůči plísním, pylům a prachu) nevytváří statickou elektřinu
  • nepřitahuje a nepohlcuje prach, proto se nemusí prát tak často jako bavlna
  • dobře odvádí vlhkost i teplo


Mohu jen konstatovat, že neznám krásnější materiál než je len.

 

Kód Kód: 1415/140 1415/142 1415/141 1415/143 1415/POL 1415/POL2 Zvolte variantu
Kategorie: Ložnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: