Lněné povlečení SIMPLICITY

Lněné povlečení  SIMPLICITY je ušité ze 100% lnu Tenké černé proužky na bílé, té nejvyšší kvality, 205g/m2.

Len je praný, vysrážený, měkčený.

Polštář i peřina na perleťové knoflíky české výroby.

 

Rozměry povlečení+ polštářů navíc
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
3 354 Kč 3 512 Kč 3 249 Kč 3 407 Kč 941 Kč 888 Kč 941 Kč od 888 Kč
Ušijeme na zakázku a dodáme ke konci srpna (4 ks) Ušijeme na zakázku a dodáme ke konci srpna (6 ks) Ušijeme na zakázku a dodáme ke konci srpna (6 ks) Ušijeme na zakázku a dodáme ke konci srpna (6 ks) Ušijeme na zakázku a dodáme ke konci srpna (6 ks) Ušijeme na zakázku a dodáme ke konci srpna (4 ks) Ušijeme na zakázku a dodáme ke konci srpna (6 ks) Zvolte variantu

Polštář je okolo starobyle otřepaný. Peřina i povlak jsou na  na perleťové knoflíky české tradiční výroby.Pokud byste chtěli doplnit povlečení o ten široký polštář 95x40cm co je na fotu v odstínu MELANGE BLACK NOIR, stačí vybrat velikost z variant a do poznámky prosím napište název odstínu povlaku. Bílý povlak po straně s volánkem najdete také v nabídce viz. dole sovisející produkty.
Na přání je možná i jiná barevná kombinace nebo rozměry, než jaké jsou v nabídce, neváhejte mě kontaktovat, ráda pošlu cenovou nabídku vašeho návrhu. Stačí už jen se do něho zachumlat, věřte, že se vněm spí úžasně!
Mimochodem, žehlit nemusíte pokud se vám nechce. Len má neuvěřitelně krásnou strukturu, která vynikne právě tehdy, když se nežehlí.

Povlečení měkoučké, příjemné na dotek, v létě chladí v zimě  hřeje, v interiéru je len nezaměnitelný i svým přirozeným pomačkaným vzhledem. Někteří tvrdí, že se len mačká, “mačká se, ale krásně“.

Lněné povlečení se hodí všude, může být vhodným doplňkem jak pro tradiční interiéry s nádechem venkova, tak i pro interiéry čisté, moderní a minimalisticky pojaté. Lněné tkaniny v interiéru ve spojení s přírodními materiály vytváří soulad a harmonii.

Vlastnosti lnu:

  • přirozeně antibakteriální
  • chrání proti UV záření
  • vhodná pro alergiky (resistentní vůči plísním, pylům a prachu) nevytváří statickou elektřinu
  • nepřitahuje a nepohlcuje prach, proto se nemusí prát tak často jako bavlna
  • dobře odvádí vlhkost i teplo


Mohu jen konstatovat, že neznám krásnější materiál než je len.

 

Kód Kód: 418/140 418/2KS2 418/141 418/2KS3 418/POL 418/POL2 418/POL3 Zvolte variantu
Kategorie: Ložnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: